СК Форте — страховая компания

Добро пожаловать на сайт страховой компании «ФОРТЕ»

Здесь Вы можете ознакомиться с широким ассортиментом страховых продуктов, которые предлагает наша компания, а также получить другую подробную информацию о деятельности компании «ФОРТЕ» и ее услугах.

Специалистами «ФОРТЕ» разработаны и постоянно совершенствуются уникальные программы по ключевым видам страхования - страхованию от несчастного случая, страхованию имущества, страхованию бытовой техники и другим.

Если Вы хотите оформить страховку - наши специалисты проконсультируют Вас по любым возникшим вопросам.

Страхование в «ФОРТЕ» отличается доверительными отношениями с нашими Клиентами. Это индивидуальный подход к каждому Клиенту и неукоснительное выполнение взятых на себя обязательств.

Наша работа – это предоставление качественных услуг для наших клиентов.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності від 28.12.2018

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

 

ПрАТ «СК  «ФОРТЕ» (надалі - Товариство) на виконання ст.29 Закону  України  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

Завдання – проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності ПрАТ «СК  «ФОРТЕ»  за період з 01 січня 2018 по 31 грудня 2018 рік.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій18 січня 2019 року 23:59.

Критеріями для вибору  аудиторської компанії для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства є:

-  забезпечення  високої якості  надання послуг з проведення аудиту фінансової звітності підприємства, що становить суспільний інтерес;

- відповідність вимогам, що встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;

- вартість аудиторських послуг.

Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи:

1. Анкета, в якій зазначено:
- назва аудиторської фірми, ідентифікаційний код юридичної особи, адреса, контактна інформація (телефон, e-mail, адреса web-сайту), ПІБ контактної особи,
- коротка історична довідка про діяльність аудиторської фірми;
- організаційна структура аудиторської фірми, яка містить перелік засновників (учасників), у тому числі прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, найменування, країна резидентства, місцезнаходження;
- інформація про чисельність працівників аудиторської фірми,  (працювати  має не менше п’яти аудиторів із загальною чисельністю штатних кваліфікованих працівників, які залучаються до виконання завдань, не менше 10 осіб, з яких щонайменше дві особи повинні підтвердити кваліфікацію відповідно до ст.19 Закону України  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» або мати чинні сертифікати (дипломи) професійних організацій, що підтверджують високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності).

- інформація щодо кваліфікованого персоналу аудиторської фірми (ПІБ та № сертифікатів «Суб’єкта аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес»).

- опис спеціалізації аудиторської фірми: відповідний досвід, опис аналогічних проектів (за наявності).

2. Форма-пропозиція про проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, встановленого зразка.

3.  Копія витягу з Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності про включення суб’єкта аудиторської діяльності до відповідного розділу Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

4. Копія чинного Свідоцтва про проходження перевірки системи контролю якості;

5. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

6. Документи, які підтверджують, що сума винагороди суб’єкта аудиторської діяльності за попередній річний звітний період від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг;

7. Документ, що підтверджує відсутність у суб’єкта аудиторської діяльності обмежень, визначених статтею 27 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»;

8. Документи, що підтверджують відсутність у суб’єкта аудиторської діяльності обмежень, пов’язаних з тривалістю надання послуг підприємству, що становить суспільний інтерес.

9. Копію договору страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, який провадить обов’язковий аудит фінансової звітності (із зазначенням відповідної  інформації в Реєстрі аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності щодо укладання такого Договору).

10. Проект договору про надання послуг з  обов'язкового аудиту фінансової звітності.

У конкурсі можуть брати участь  суб’єкти аудиторської діяльності, які:

1) відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21.12.2017 № 2258-VIII до Аудиторів, які можуть надавати послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;

2) включені до відповідного розділу Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності;

3)  у яких за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг.

Не допускаються до участі в конкурсі Аудитори, які не пройшли зовнішню перевірку системи контролю якості та не мають чинного свідоцтва про відповідність системи контролю якості на дату оголошення конкурсу. У разі отримання конкурсної пропозиції від таких суб’єктів, пропозиція до розгляду не приймається.

Комерційну пропозицію  надіслати на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (з поміткою «Конкурс аудит»).

Документи для участі в конкурсі  надсилати на адресу: 87548, Донецька обл., місто Маріуполь, ВУЛИЦЯ ЗЕЛІНСЬКОГО , будинок 41/41А, ПрАТ «СК  «ФОРТЕ».  Тел. (0629)409883.

Контактна особа: Петрова Ганна Анатоліївна.

 

Рішення про вибір аудитора буде оголошено 15 лютого 2019 року. Усі компанії, які надали свої пропозиції у зазначені терміни, будуть повідомлені про прийняті рішення.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов розглядатись не будуть.

Наши партнеры

 
 
Home Новости ІНФОРМАЦІЙНЕ ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності від 28.12.2018